#londoni olimpia 2012

Schmitt Pál nem megy az olimpiára
 

Schmitt Pál nem megy az olimpiára

Valószínűleg nem utazik el a londoni olimpiára a plágiumbotránya miatt lemondott köztársasági elnök, Schmitt Pál, a Nemzetközi Olimpiai Bizottság (NOB) magyar tagja.

hvg.hu hvg.hu



Imre Géza: úgy állok bosszút, hogy a végén megverem
 

Imre Géza: úgy állok bosszút, hogy a végén megverem

Első olimpiáján bronzérmet nyert egyéniben, a másodikon ezüstöt csapatban, a harmadikon zokogott, mert érem nélkül ért véget egy nagy csapat nagy korszaka. Londonban most egyedüli magyar lesz a férfi párbajtőrözők között, a felkészülésben viszont nem csak magára számíthat. Interjú Imre Gézával.


Olimpiai részvényalapot indított az OTP
 

Olimpiai részvényalapot indított az OTP

A magyarországi 25 és 49 év közötti korosztály 62 százaléka fogja kiemelt figyelemmel kísérni az olimpiai játékokat – derült ki az OTP Alapkezelő megbízásából készült felmérés eredményeiből. További 18 százalék azokat a versenyszámokat követi majd, amelyekben a magyar versenyzők is érdekeltek. A nemzetközi tapasztalatok is hasonlóak, hiszen az olimpia a világ legnézettebb sporteseményévé vált. A nézettség pedig már hosszú ideje felkeltette a szponzorok és a befektetők érdeklődését.

hvg.hu hvg.hu